Aydın Dizayn

HAKKIMIZDA35 yıl önce Aydın Pen olarak hizmet vermeye başlayan firmamız, 2009 yılında AydınDizayn olarak hizmet çeşitliliğini arttırmış ve hala sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

AYDINDİZAYN ;  Tecrübeli  ve dinamik tasarım ekibi ile uygulanması çok zor ve emek isteyen detayları teknik bilgi ve deneyimin liderliğinde kısa sürede tasarlar, projelendirir ve üretir.

AYDINDİZAYN ; Projelendirme Departmanı, Ulusal TSE, uluslararası ENI, DIN, ASTM gibi mühendislik normlarına uygun hesaplamalarını kendi bünyesinde yapar.. Giydirme cephe kavramı ile ayrılmaz bir bütün olan bu veriler doğrultusunda konsept ve üretim projelerini ve tüm detayları oluşturarak müşterilerine ,  ekonomik, kalıcı çözümler ve öneriler sunar.

AYDINDİZAYN; Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile meydana getirdiği alt yapı sayesinde projeye özgü oluşturduğu montaj metotları, mobiliz asyön planlaması ile yurt içi  projelerini şantiye montaj uygulamalarını aynı anda genel merkezle bağlantılı olarak gerçekleştirebilir.

AYDINDİZAYN FALİYET ALANLARI ; Strüktürel silikonlu Cam Cepheler, Klasik Yatay ve Düşey Kapaklı Cam Cepheler, Transparan Cam cepheler, Isı yalıtımlı Strüktürel Silikon Cam Cepheler, Çelik Takviyeli Cam Cepheler , Kompozit Panel Cephe kaplamalar, Kompakt Laminat Cephe kaplamalar, Klinger, Seramik,Granit Cephe kaplamalar, Isı yalıtımsız kapı, Pencere, Sürme doğramalar, Isı yalıtımlı kapı, Pencere, Sürme doğramalar, Kayar katlanır , pencere, kapılar, Bina Giriş Saçakları, Güneş Kırıcı paneller, Ahşap güneş kırıcılar, Çelik mesh cephe kaplamaları, Seksiyonel Kapı Sistemleri, Sarmal Otomatik Panjur Sistemleri, Alüminyum Demir ve Krom Korkuluk Sistemleri, PVC Doğrama Sistemleri ile hizmet vermektedir.

 


    Copyright © 2013 Aydın Dizayn